Cena monitoringu

Na bezpieczeństwie oszczędzać się nie powinno, jednak dla większości osób, które chcą sobie je zapewnić, znaczenie ma koszt monitoringu oraz cena jego montażu. W firmie Sat Tech stawiamy na wysoką jakość sprzętu oraz profesjonalną jego instalację, dlatego oferujemy najlepsze systemy alarmowe na rynku i najwyższej jakości usługi monterskie. Ogólny koszt zależy głównie od klasy urządzeń i ich zakresu funkcji, ale i od liczby wykorzystanych elementów, które dopasowywane są do danego obiektu i potrzeb. Z tego względu ceny zestawów zawsze określane są indywidualnie.

Koszt monitoringu – 4 kamery

Planując instalację systemu alarmowego w przedsiębiorstwie, nie trzeba obawiać się wysokich kosztów. Jeśli chodzi o nowoczesny, bezprzewodowy zestaw do monitoringu dla firmy, telewizja przemysłowa (4x kamera hd) dostępna jest w zakresie od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Tak zróżnicowane ceny wynikają z wielu przyczyn – najtańsze rozwiązania najczęściej proponowane są przez mniej znanych producentów i charakteryzują się np. minimalną liczbą elementów w zestawie, słabymi parametrami technicznymi czy po prostu mniejszą trwałością. Naszym Klientom instytucjonalnym zawsze doradzamy urządzenia renomowanych marek, ponieważ tylko wtedy można mieć pewność niezawodności systemu monitoringu oraz wysokiej jakości obrazu z kamer. Jako profesjonaliści zawsze dopasowujemy rodzaj i liczbę elementów do danego obiektu i możliwości finansowych Klienta. Dlatego w zależności od potrzeb doradzimy Ci na przykład, jakie zastosować kamery IP i czy wybrać kamery tubowe lub kopułkowe. Zaprojektujemy także system alarmowy w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać istniejące instalacje elektryczne.

Monitoring w domu

Nasi Klienci często pytają, ile kosztuje kompletny zestaw monitoringu domu, na przykład oferujący nowoczesny monitoring IP i obejmujący 4 kamery full HD, rejestrator i niezbędne akcesoria. Na tak zadane pytanie bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ wszystko zależy od klasy urządzenia. W sprzedaży znaleźć można tego typu gotowe zestawy już za kilkaset złotych i są to najczęściej rozwiązania zapewniające monitoring domu w dość podstawowym zakresie oraz nierzadko oferujące niskie parametry techniczne (np. nieco słabszą jakość obrazu). Z kolei najdroższy sprzęt kosztuje nawet kilka tysięcy złotych, ale jego zastosowanie w warunkach domowych nie zawsze jest uzasadnione. W firmie Sat Tech możesz liczyć na fachową pomoc w wyborze osprzętu – monitoring w domu dopasujemy nie tylko do wymagań dotyczących bezpieczeństwa, ale również zawartości Twojego portfela. Czasami wystarczy wybrać nieco tańsze kamery HD, by obniżyć koszt inwestycji, a jednocześnie sprawić, by dom i jego właściciele byli właściwie chronieni.

W Sat Tech cena monitoringu IP, jak również podobnych technologii, jest zawsze ustalana indywidualnie, ponieważ naszym priorytetem jest jak najlepsze dopasowanie sprzętu do wymagań danego obiektu w celu zapewnienia mu pełnego bezpieczeństwa. W ofercie mamy jednak duży wybór wysokiej jakości urządzeń w różnych przedziałach cenowych, dlatego można u nas liczyć na niezawodny alarm w przystępnych pieniądzach.